Zrozumieć dziewczyny

Dobra książka Pewna siebie dziewczyna

Czy łatwo zrozumieć dziewczyny? Panowie, a właściwie młodzi chłopcy na pewno odpowiedzą, że nie. A co na to pytanie odpowiedzą same dziewczyny? Płeć piękniejsza będzie święcie przekonana, że doskonale rozumieją się nawzajem. Niektóre są w siebie wpatrzone dosłownie jak w obrazki zapominając o sobie samych. Nie można robić czegoś takiego. Trzeba być zawsze sobą, dzięki czemu człowiek w życiu codziennym będzie bardziej szczęśliwszy. Jeżeli czujemy, że w naszym młodym, dziewczyńskim życiu coś idzie nie tak, to przydać nam się może wspaniały poradnik coachingowy “Pewna siebie dziewczyna. Jak mądrze ryzykować, akceptować porażki i być szczęśliwie niedoskonałą” autorstwa Claire Shipman i Katty Kay (https://www.taniaksiazka.pl/pewna-siebie-dziewczyna-claire-shipman-p-1280096.html).

Jestem sobą

Aby być szczęśliwym w dzisiejszych czasach należy być sobą. Można inspirować się postępowaniem innych osób, jednak w pierwszej kolejności należy postępować tak jak nam się podoba, a nie jak podoba się innym. Uleganie stereotypom nie zaprowadzi młodej, dorastającej dziewczyny do spokoju, do potrzebnego szczęścia. Robienie czegoś wbrew sobie sprawi, że będziemy ciągnęli się sami na dół, a nie na górę, gdzie czeka na nas zawsze sukces. Warto usiąść na chwilę i pomyśleć o tym, co nas zadowala, co nam sprawia przyjemność. Wiara we własne siły oraz szczęście sprawi, że będziemy z większą radością podejmować się nowych wyzwań. Nawet, jeżeli środowisko powie, że nam się uda należy iść do przodu. Dzięki temu będziemy mogli udowodnić innym osobom, że jednak nam się uda. Nie można pokazywać innym, że takie słowa bolą. Wiara w siebie, bycie sobą nie jest łatwa, ale jest bardzo satysfakcjonująca.

Wewnętrzny trening

Pewna siebie dziewczyna. Jak mądrze ryzykować, akceptować porażki i być szczęśliwie niedoskonałą” autorstwa Claire Shipman i Katty Kay to możliwość przeprowadzenia wewnętrznego treningu swojej osobowości. Będąc sobą będziemy bardziej szczęśliwi. Nie będziemy bali się wychylać. Nie będziemy bali się upaść. Taki upadek może boleć, ale z podwójną siłą będziemy podnosili się z ziemi, która jest twarda, ale daje mnóstwo siły do dalszego działania. To wspaniała książka, która nie tylko pomaga zrozumieć dziewczyny. Czytelnikami tej książki powinny zostać nie tylko młode dziewczyny, ale również ich rodzice. To właśnie rodzice powinni przekazywać młodym dziewczynom wiarę w siebie. Pokazanie swojego prawdziwego “ja” nie jest łatwe. Wymaga to odpowiedniego treningu, dzięki któremu wiara we własne siły będzie o wiele większa. Jednak na pewno nam się uda to pokazać. Jak to zrobić? Tego dowiemy się z tej nietypowej i oryginalnej książki.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com